Suna Dumankaya
 
Merak Ettiklerinizi Arayın >
Kepek için bitkisel çözüm
Sponsor bağlantılar

 

Kepek için bitkisel çözüm yöntemleri nelerdir? Kepek önlemek için bitkisel formül tarifi nedir? Saçlardaki kepekleri yok etmek için sağlıklı yöntemler nelerdir?

Kepek için bitkisel çözüm Suna Dumankaya önerileri.

Suna Dumankaya kepeğe karşı bitkisel çözüm tarifi verdi. Bu uygulama ile kepeklerinizden kurtulabilirsiniz.

Kepek için bitkisel çözüm

Saç diplerinde oluşan kepek için; 2 yemek kaşığı deniz tuzunu 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile karışıtırdıktan sonra saç derinize masaj yaparak yayın.

Ardından da, 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 yemek kaşığı hint yağı ve 1 tatlı kaşığı okaliptüs ile bir karışım hazırlayarak elde ettiğiniz karışımı saç diplerinize sürün.

Karışımı sürdükten sonra yaklaşık 2 saat bekleyin, ardından saçlarınızı saç türünüze uygun bir şampuan ile yıkayın. Bu formülü haftada 3 kere uygulayın.

Kepek sorununuz geçmezse, bir uzmana görünün.

Kepek için bitkisel çözüm için sorularınızı ve olumlu yada olumsuz yorumlarınızı alt kısımda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Unutmayınız ki göndereceğiniz her yorum bizlere daha faydalı paylaşımlar yapmamıza yardımcı olacaktır.

 
 
Etiketler :
2 Yorum yapılmış "Kepek için bitkisel çözüm"


  1. dj esmeryener demişki 26 Ağustos 11 22:44 

    merhaba suna hanım benim yaz kış ellerim ve ayaklarım çok terliyor yazın elimden peçete hiç düşmüyor kışın ayaklarm bile fazla terden koku yapabiliyor krem kullandım ama işe yaramadı önerinizi bekliyorm gerçkten ihyiyacm var

  2. izzet demişki 26 Ağustos 11 22:44 

    merhaba suna hanım ben 40 yaşındayım 2senedir dirseklerimde siyah lekeler var daha önceden ilaç kullandım geçmedi.sizden bitkisel bir formül rica ediyorum teşekkürler

Yorumlarınız bizim için önemlidir
 
Domain Yazılar (RSS) - Yorumlar (RSS) - suna dumankaya - sitemap -